0262 655 94 03 - 0531 280 73 93

Sosyal Medyada Biz}

EKSİZ OLUK İMALATI VE MONTAJI

EKSİZ OLUK İMALATI VE MONTAJI

Çatının yağmur suyunu taşıyan en büyük etkenlerden bir tanesi de çatı yağmur oluğu, bu sebeple bizlerde çatı için yeni piyasaya yayılan ve çok tutulan eksiz oluk sistemleri, sayesinde çatınızın yükünü almaktadır. Eskiden PVC plastik çatı olukları tedarikten kalkmak üzere sebebi eksiz oluk uygulamaları, piyasada çok tutulmasından dolayı ve özelliği çok yüksek olan eksiz oluk, model, renk, ve istenilen ebatlarda eksiz oluk sistemleri, yapılmaktadır. Kendine öz üretimi olan diğer parçaları ile satış ve uygulaması yapılan bir malzemedir.

eksi-oluk-metre-fiyati-eksiz-oluk-fiyat-listesi-eksiz-oluk-fiyatlari-1-750x470

İstanbul eksiz oluk uygulamaları, için hizmet veren bir firmayız. Eksiz oluk sistemleri, ile çatılarınızda artık çatı oluğu problemlerini ortadan kaldırmaktayız. Eksiz oluk yapımı, için özel aracımız ile gelip araç içersinde bulunan eksiz oluk makinesi, ile oluğu makineden çıkartıp eksiz oluk montajı yaparak çatı oluk işlemlerini bitirmiş bulunmaktayız.

Eksiz Oluk Sistemleri ve eksiz çatı oluk uygulamalarıeksiz oluk sistemleri, çatılarda vazgeçilmeyecek bir malzedir. eksiz oluğun en büyük özelliği ek olmamasıdır. eksiz oluk çatılarda neden en çok tercih edilmesinin sebeblerinden bitaneside eksiz oluk sistemleri, yani ek olmayan bir malzeme olmasıdır. eksiz oluk, çatı oluğu, olarak geçmektedir.

eksi-oluk-metre-fiyati-eksiz-oluk-fiyat-listesi-eksiz-oluk-fiyatlari-2-750x470 (1)

Çatılarda eksiz oluk sistemleri ilk önce monte edildiği için önemi çok büyük hemen karar verilmesi gerekilmesi gereken bir malzemedir. Eksiz oluk yapımı, için ilk olarak istenilen ölçü bilinmesi bizim için çok önemlidir. Eksiz oluk çatı uygulamalarında ölçüler ebatında piyasaya sürülmektedir. eksiz oluk sistemleri, çatılarda paslanmaz sac olarak bilinmektedir. çatı oluğu uygulaması, ve Eksiz oluk fiyatları, hakkında sizler bizi arayın en iyi şekilde eksiz oluk uygulamalarını çatılarınıza yapalım.

16 Mayıs 2016
2.484 kez görüntülendi