0262 655 94 03 - 0531 280 73 93

Sosyal Medyada Biz}

HAVALANDIRMA BACA SİST.

HAVALANDIRMA BACA SİST.

Baca denilince akla evlerimizde kullanılan bacalar gelir. Sadece baca diyip geçmeyelim çeşitleri vardır. Firmamız sizler için yapabileceğimiz baca sistemlerini açıklayacağız. Sizler de Gebze Baca Sistemleri işleriniz için havalandırma firması arıyorsanız açıklamamızı okuduktan sonra bizlere iletişim bölümünden ulaşa bilirsiniz.

TEK CİDARLI BACA SİSTEMLERİ
ÇİFT CİDARLI BACA SİSTEMİ
KASKAD BACA SİSTEMLERİ
ENDÜSTRİYEL BACA SİSTEMLERİ

TEK CİDARLI BACA SİSTEMLERİ

Havalandırma Single tek cidarlı baca sistemleri gaz ve sıvı yakıt türleri ile çalışan ısıtma ünitelerinin atıkgazlarını atmosfere iletme sistemidir.Isıtma ünitelerin spesifik bilgilerine göre firmamız havalandırma Sistemleri et kalınlığı artırılarak ve malzeme türü değiştirilerek katı yakıt türlerinde de kullanılmaktadır.Baca sistemi genel olarak düz modül, Te modül Temizleme kapağı, redüksiyon ve şapka elemanlarından oluşmaktadır.Tek cidarlı baca sistemi Ø 100 çapından Ø 1000 çapa kadar 0,5 mm,0,6 mm,0,8 mm, 1,0 mm ,1,2 mm, 1,5 mm, 2 mm et kalınlığında asitlere mukavemetli AISI 316L(DIN 1.4404) kalitesindeki paslanmaz çelikten üretilmektedir.Standart üretimler 400 °C ‘ ye (sıcaklığa mukavim üretimler 600 °C ‘ye) kadar sorunsuz dayanabilme özelliğine sahiptir. Yüksek hassasiyette üretilen baca modülleri robot-plazma kaynak tekniğiyle kaynatılmaktadır. Gebze Baca Sistemleri Modüller 50 mm muf geçmeyle çok iyi sızdırmazlık ve stabilite sağladığı gibi montajı da kolay yapılmaktadır.

ÇİFT CİDARLI BACA SİSTEMİ

Havalandırma çift cidarlı baca sistemleri gaz,sıvı ve çevreyi kirletmeyen katı yakıtla çalışan ısıtma sistemidir. Çift cidarlı bacalar bağlantı kelepçesiyle birbirine bağlandığı gibi duvar kelepçesiyle tesisat şaftına,bina cephesine ve taşıyıcı konstrüksiyona sabitlenmektedir. Endüstriyel uygulamalarda ve postmodern mimari cephelerin tasarlanmasında taşıyıcı konstrüksiyon veya taşıyıcı profile bir,iki, üç veya dört baca sistemi serbest duracak baca sistemi şekilde tasarımları yapılmaktadır. Uygulama alanları; bina dışı, şaft içi ve açıkta kalan kısımlar olabilir. Gebze Baca Sistemleri Atılan gazın soğumaması ve yoğuşmamasını sağlar.

KASKAD BACA SİSTEMLERİ

Havalandırma Kaskat Baca Sistemleri, yan yana veya üst üste (her kat için ayrı) düzenlenmiş duvar tipi yoğuşmalı ısıtma cihazlarının atık gazlarını verimli bir şekilde ve güvenle atmosfere iletilmesini sağlar.Yatay bacalar 30 eğimli yapılarak kondensin istenilen hızda cihazın içine akması sağlandığı gibi, bir kısım kondensin drenaj ve kondens toplayıcı modül sayesinde şebeke atık su giderine iletilmesini sağlar.

ENDÜSTRİYEL BACA SİSTEMLERİ

Havalandırma Mekanik direnç ve Karalılığı ; Sistemin kendisine taşıtılan, bir başka yapıya taşıtılan veya çelik halatlarla sağlanan bacalar, serbest duran-endüstriyel bacalar olarak kabul edilmektedir.

27 Mayıs 2016
1.968 kez görüntülendi