0262 655 94 03 - 0531 280 73 93

Sosyal Medyada Biz}

SHİNGLE YALTEKS SATIŞI

SHİNGLE YALTEKS SATIŞI

Yapılan her işlemler işin konusuna göre değişmektedir. Shingle çatı uygulaması, hakkında bilmeniz gereken şeyin şu olduğunu düşünüyorum acaba Şıngıl Çatı uygulaması, için nasıl bir renk veya modelleri mevcuttur. Bizler bu şekilde sizlere sunum yapmamaktayız. Bizler Shingle çatı uygulaması için ilk olarak çatınızdaki eski olan malzemelerinizi vinç yardımı ile aşağıya indiriyoruz.

Döşeme ve direkleme ızgara sisteminde bir problemleri varsa problemlerini gideriyoruz ardından sağlam bir yapı elde ettikten sonra üzerine 11mm’lik OSB Çatı kaplama, işlemi yapılmaktadır. osb neden yapılır?

Osb Çatı kaplama işlemi ile düz bir zemin elde edilmektedir. Düz bir zemin enlemesiz bir zemin olursa ilk katta yapılacak olan izolasyon işlemi kolay ve temiz olur bu sayede işimizde düzgün olması yönünde bir adım atmış oluruz.

Osb Çatı kaplama, işlemi bittikten sonra Membran izolasyonu yapılmaktadır. şaloma yardımı ile izole edilerek Membran komple osb üzerine monte edilmektedir. Ardindan Şıngıl Çatı kaplama, işlemine sıra gelir Şıngıl Çatı, işlemi de şaloma yardımı ile izole edilerek siyah Membran üzerine kaynak edilir ve izolasyon işlemleri biter bu sayede Şıngıl Çatı uygulaması işlemine kavuşmuş olursunuz.

27 Mayıs 2016
2.546 kez görüntülendi